Zabiegi DDD, które polecamy na wiosnę

Jak wszystkim wiadomo wiosna jest czasem, w którym przyroda budzi się do życia. Niestety jest to okres, który dotyczy nie tylko samych roślin, ale także zwierząt, a w szczególności bardzo uciążliwych szkodników takich jak: komary, kleszcze, szczury, czy mole spożywcze. Jeśli zauważysz w swoim domu takich „domowników”, powinieneś rozważyć skorzystanie z profesjonalnych zabiegów DDD, takich jak oferowane przez DE-RAT PIEŃKOWSKI.

Najbardziej polecane przez nas zabiegi to m.in.:

  • zwalczanie komarów
  • zwalczanie kleszczy
  • deratyzacja
  • oraz usuwanie gniazd szerszeni i os

Inne równie przydatne w tym czasie zabiegi to: zwalczanie karaluchów, usuwanie mrowisk czy montowanie specjalnych zabezpieczeń, które chronią przed gołębiami i innymi ptakami.

Skuteczne zwalczanie komarów

Profesjonalne odkomarzanie, które dostępne jest w naszej ofercie to procedura, która jest szczególnie zalecana w miejscach znajdujących się w pobliżu wody np. oczek wodnych zalewów bądź jezior. Proces ten zachodzi na drodze zamgławiania ULV, czyli rozpylania wody z dedykowanym środkiem chemicznym który skutecznie dociera do wszystkich nawet najdrobniejszych zakamarków pomieszczenia i efektywnie usuwa szkodniki.

Zwalczanie kleszczy

Kleszcze to bardzo niebezpieczne pasożyty, które potrafią przenosić poważne i uciążliwe choroby. Właśnie z tego powodu warto rozważyć wykonanie zabiegu polegającego na usuwaniu tych organizmów. Co istotne? Bardzo podobnie jak w przypadku odkomarzania, odkleszczanie wykonywane jest również metodą zamgławiania ULV – specjalny środek chemiczny jest rozpylany po ogrodzie pod dużym ciśnieniem. Warto przy tym zaznaczyć, iż zawiera on również specjalny glikol, dzięki któremu jest jeszcze bardziej odporny na niekorzystne warunki pogodowe takie jak: deszcz i śnieg lub wiatr.

Deratyzacja

To kolejny zabieg dostępny w naszej ofercie. Polega na usuwaniu wszelkich gryzoni takich jak: szczury, myszy czy kuny. Decydując się na profesjonalną deratyzację w DE-RAT PIEŃKOWSKI usuniesz ze swojego mieszkania lub ogrodu szkodniki, które mogą przegryzać kable, rury a nawet fundamenty. Nasi specjaliści w tym celu wykorzystują specjalne trutki, które powodują zasuszanie zwierząt. To doskonałe rozwiązanie które zapobiega wydzielaniu się nieprzyjemnych zapachów.

Usuwanie gniazd szerszeni i os

Nie zalecamy samodzielnego usuwania gniazd szerszeni i os, bowiem jest to zabieg bardzo niebezpieczny. Dlatego warto decydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy są wyposażeni w specjalne ochronne kombinezony.

Jeśli masz dodatkowe pytania bądź wątpliwości, zawsze może skorzystać z fachowej porady naszych ekspertów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez nas usług!

Udostępnij: