Usuwanie gniazd os i szerszeni

O tym, jak niebezpieczne jest usuwanie gniazda os lub szerszeni miał okazję przekonać się każdy, kto zetknął się z tym problemem we własnym domu czy w mieszkaniu. Owady chętnie osiedlają się w pobliżu człowieka, stwarzając realne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Aby poradzić sobie z tym zadaniem, niezbędne jest podjęcie radykalnych kroków, pamiętając o zachowaniu szczególnej ostrożności.

Nasza oferta, obejmująca usuwanie gniazd szerszeni i os, skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wiemy, jak bezpiecznie pozbyć się intruzów z sąsiedztwa człowieka. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym pracę na wysokościach, czyli tam, gdzie najczęściej budowane są gniazda.

Usuwanie gniazd os

Usuwanie gniazd os realizujemy niezwłocznie, bez względu na jego lokalizację. W tym przypadku istotny jest wybór optymalnej godziny zabiegu, aby owady wykazywały się minimalną aktywnością. Podczas usuwania gniazda zapewniamy najwyższe standardy ochrony zarówno mieszkańcom nieruchomości, jak i zwierzętom domowym, instruując klientów w zakresie niezbędnych środków bezpieczeństwa oraz informując z wyprzedzeniem o dacie oraz godzinie, w jakiej będziemy usuwać gniazda.

Pierwszym krokiem, jaki podejmujemy podczas współpracy z klientem, jest precyzyjne określenie lokalizacji roju oraz wielkości gniazda. Dzięki temu możemy właściwie dopasować rodzaj i ilość sprzętu oraz środków, jakie musimy zaangażować. Likwidacja gniazda os przebiega w pełnym zabezpieczeniu naszych pracowników, którzy wyposażeni są w profesjonalną odzież, chroniącą przed użądleniem. Usługi realizujemy z wykorzystaniem różnorodnych metod, dopasowanych do wielkości gniazda oraz jego umiejscowienia.

Usuwanie szerszeni

Wykonujemy także usuwanie szerszeni, które uznawane są za jedne z groźniejszych dla człowieka owadów błonkoskrzydłych. Ich użądlenia są szczególnie niebezpieczne dla alergików. Jak wygląda likwidacja gniazda szerszeni? Zabieg przeprowadzany jest podobnie jak w przypadku os, z tą różnicą, że gniazda szerszeni mogą być lokalizowane pod stropem, na strychu lub w innych trudno dostępnych miejscach, co wymaga odpowiedniego sprzętu oraz skutecznych preparatów owadobójczych. Korzystamy z profesjonalnych insektycydów, produkowanych przez czołowe marki, które szybko i skutecznie eliminują zagrożenie. Zlikwidowane gniazda wywożone są w bezpieczne miejsce, z dala od zabudowań.

Kiedy skorzystać z profesjonalnej pomocy? Niezwłocznie od chwili, w której zauważymy zwiększoną ilość owadów w domu czy na terenach zewnętrznych. Jest to zwykle pierwszy sygnał, że w niedalekim otoczeniu znajduje się gniazdo szerszeni. Likwidacja insektów będzie wówczas łatwiejsza i szybsza. Oprócz usuwania szerszeni czy os naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, pozwalające zminimalizować ryzyko ponownego osiedlenia się owadów. Wskazujemy nie tylko newralgiczne miejsca, w których insekty mogą zbudować gniazdo, ale także sposoby ich właściwego zabezpieczenia.

Aby skorzystać z usług obejmujących likwidację gniazd os i szerszeni, wystarczy skontaktować się z nami i umówić termin wykonania zabiegu. Zapraszamy do współpracy.

Udostępnij: