Odkomarzanie i odkleszczanie – zadbaj o zdrowie i spokój

Komary i kleszcze to powszechnie spotykane owady, które mogą przynieść wiele problemów dla naszego zdrowia oraz spokoju. W obecnych czasach istnieje wiele metod, aby pozbyć się tych uciążliwych insektów, jednak nie wszystkie są zdrowe i bezpieczne dla naszego otoczenia. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na odkomarzanie i odkleszczanie z myślą o zdrowiu i spokoju.

Dlaczego warto zadbać o odkomarzanie i odkleszczanie?

Komary oraz kleszcze mogą nie tylko irytować swoim sumiennym żądleniem, ale także stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Komary są nosicielami wielu chorób, takich jak malaria, żółta febra czy denga, natomiast kleszcze mogą przenosić zapalenie mózgu czy boreliozę. Dlatego też istotne jest zadbanie o skuteczne odkomarzanie i odkleszczanie, aby chronić siebie oraz swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem.

Natrętne komary

Kiedy temperatury rosną, a powietrze staje się wilgotne, komary zaczynają się pojawiać. Uwielbiają one miejsca ze stojącą wodą, gdzie składają jaja. Dlaczego tak bardzo nas uwielbiają? Samice komarów potrzebują naszej krwi do produkcji jaj, więc są zawsze gotowe do kąsania. Chociaż w Polsce nie przenoszą one poważnych chorób, ukąszenia mogą być nieprzyjemne i denerwujące. Ale specjalny zabieg odkomarzający wykonywany przez doświadczonych specjalistów DE RAT PIEŃKOWSKI daje ulgę przez wiele tygodni!

Kleszcze – zagrożenie dla zdrowia

Kleszcze są poważniejszym problemem. Te małe stworzenia mogą przenosić poważne choroby, które mogą mieć długotrwałe skutki dla zdrowia. Wystarczy jedno ukąszenie, a Twoje życie może się dramatycznie zmienić. W Polsce kleszcze stają się aktywne już przy temperaturze 7°C, co oznacza ryzyko przez większość roku.

Bezpieczeństwo i skuteczność z DE RAT PIEŃKOWSKI

Odkomarzanie i odkleszczanie to nasza specjalność. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni sprzęt, doświadczony zespół i dobra pogoda. Używamy najlepszych dostępnych na rynku preparatów, które są odporne na warunki pogodowe. Nasza ulubiona metoda, zamgławianie termiczne, jest szczególnie skuteczna. Mgła z mikrokropelkami trucizny dociera do wszystkich zakamarków, zabijając ukrywające się tam owady.

Dla najlepszych efektów, polecamy podjąć pewne środki ostrożności przed i po zabiegu. Prosimy o usunięcie zabawek dla dzieci, prania i jedzenia z obszaru zabiegu, a po zabiegu odczekać 2 godziny, zanim będziesz korzystać z tego miejsca.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Udostępnij: